ESTROGENOLİT NEDİR ?
Toplumun genelinde cinsel problemler yaşanıyor. Türkiye’de boşanmaların çoğu cinsel sorunlardan kaynaklı. Kimsenin birbirine söyleyemediği, söylemekten çekindiği, tabu olarak gördüğü doktora gitmekten de utanıp çekindiği bir problemdir cinsellik. Doktora gidenler bile dertlerini utanarak tam olarak anlatamadığından dolayı çoğu kişi buna bir çözüm yolu bulamıyor. Böylelikle boşanmak gerektiğini sanıyorlar.

Çözüm için tedavi yerine boşanmayı tercih ediyor, çoğu çift. Mahkemeye şiddetli geçimsizlik gerekçesiyle başvuruyor çiftler. Ama pek çok çiftin asıl boşanma nedeni maalesef cinsel sorunlardır. Araştırmalar ve sonuçları da bunu gösteriyor. Çiftlerin çoğu bunu kendilerine yediremeyip soluğu mahkemede alıyorlar. Fakat siz deneyeceğiniz yollar sayesinde tekrar bir araya gelip boşanmaktan da kurtulabilirsiniz. Sevgi kolay elde edilmiyor. Paylaştığınız şeyleri bir başkasıyla daha paylaşmak aynı duyguları bir kez daha yaşamak çok zor. Bu yüzden yanınızdaki insanın kıymetini bilin. Profesyonel kaynaklar ve hekimler tarafından uygulanan tedavi sonrası tekrar bir araya gelen pek çok çift var. Bunları değerlendirin. İşte estrogenolit de size bu noktada yardımcı olmak için geliyor. Kadınlarda oluşan isteksizlik sorununu ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir.

Kullanmaya başladığınız süreçten itibaren değişimi sağlamayı hedefliyor. Bu gibi problemler yüzünden mahvolan psikolojiniz tekrar yerine gelebilir. Evliliklerde veya evlilik dışı ilişkilerde çoğu zaman genç yaşlarda erken boşalma veya peniste sertleşme sorunları göze çarpıyor. Bunun dışında ilerleyen yaşlarda andropoz adı verilen ve erkeklerde erkeklik hormonu yani testosteronun azalmasına da bağlı olarak meydana gelen cinsel isteksizlik sorunu baş gösteriyor.