Duygusal Özgürleşme Yöntemleri (EFT)'nde kurtulmak istediğimiz soruna yol açan bilinçaltındaki faktörler farkına varılıp temizlenir ve sorunun kökeninde yatan asıl sorunlardan (anılar, çekirdek inançlar gibi) kurtulunulur.

""EFT, teknik olarak bedenimizin değişik noktalarına parmak uçlarıyla vuruşlar yapmaktan ibarettir. Doğrudan, sorunu oluşturan düşüncelere, duygulara ve davranış modeller üzerine odaklanarak yapılır. EFT ‘yi EFT yapan aslında bu vuruşlar değil, zihinsel düzeyde bu vuruşların titreşmesidir.

Bedendeki bazı özel noktalara vuruş yapılarak bilinçaltı düzeyde değişim yapmayı sağlayan bir tekniktir."

EFT, yalnızca sorunlarınızı çözmek için değil daha iyiye ulaşmak, hedeflerinizi gerçekleştirmek, yeni ve olumlu alışkanlıklar edinmek, olumlu kişi ve olayları kendinize çekmek için de uygulanır.

.............................

MOR DANIŞMANLIK

Cumhuriyet Mah. İstiklal Cad. Basındoğa Sitesi Martı Blok A K1/6 Beylikdüzü


Bağdat Caddesi İstasyon Yolu Sk. Studio Office İş Merkezi No 3 Altıntepe / Bostancı İstanbul***SORULARINIZ VE RANDEVU İÇİN lütfen özelden bizimle iletişime geçiniz.***

----------------------------------------------------------

Seans Ücreti: 200 TL

*** İstanbul dışında ikamet eden katılımcılarımız için en az 2 kişi katılımcı olma koşuluyla bireysel seanslar için biz geliyoruz. ***

-------------------------------------------------------------

EFT UYGULAMA ALANLARI:

EFT Duygusal Özgürleşme Teknikleri, birçok sorunun etkili bir şekilde çözümlenmesini sağlar. Geçmişten getirdiğiniz her tür sorun, bugün yaşadığınız stresler ve gelecek ile ilgili endişeleriniz EFT ile giderilebilir. EFT'nin başarı oranı, ortalama %90'dır.


• Olumsuz Duygular (Stres, öfke, korku, endişe, acı, üzüntü, suçluluk, güvensizlik, korku, nefret, kıskançlık, fobi, panik atak, depresyon ...)

• Olumsuz İnançlar (“Talihsizim”, “Yalnızlığa mahkumum”, “Beceriksizim”, “Kimseye güvenmemek lazım”, “Para bana hiç gelmeyecek”, "Hiç kimseye güvenemem", "Bütün erkekler aldatır")

• Duygusal Travma (Kaza, cinsel taciz, zorbalığa uğrama, terk edilme, işten çıkarılma, soygun, yakınını kaybetme, haksızlığa uğrama...)

• Bedensel Sorunlar (Allerjiler, sırt ve bel ağrıları, fibromiyalji, kabızlık, cinsel sorunlar, şişmanlık, sedef hastalığı, karın ve mide ağrıları...)

• Madde Bağımlılıkları (Sigara, alkol, yemek, uyuşturucu, alışveriş...)

• İlişki Sorunları (Cinsel Sorunlar, boşanma, insan bağımlılığı...)

• Hedef Belirleme (İşyerinde, ilişkilerde, kazanç düzeyinde, projelerde, toplumda yer belirlemede, hayat amacına aşmada...)

• Performans Artırma (Sınav, iş, spor, sanat alanlarında, kolay odaklanma, hafıza geliştirme, yaratıcılık, disiplin geliştirme, verim artırma...)

• Ruhsal Gelişim (Dinginlik, dengeli ilişkiler, sevecenlik, affetmek, sevgi ve hoşgörü geliştirme...)


EFT VAKA ÖRNEKLERİMİZDEN:

Danışmanlık alan kişi, kız arkadaşı mutsuz olduğu zaman ondaki mutsuzluğun sebebini irdelemeye ve derinlere inmeye çalışıyor ve karşılık alamayınca da kızıyor ve bu durumdan dolayı da mutsuz oluyordu… Bunun için EFT yapmaya başlayınca olayın kaynağının anne ve baba tartışmasının ortasında kalan ve annesine çare olamayan küçük çocuğun içindeki sancı olduğunu gördük. Buna EFT yapıp o andan çıkarttık ve yeni halini sevgi ile kabul ettik.

Ayrıca bu çalışmada boğazındaki düğümlenmeyi iki yılanın birbirine sarılması olarak tarif edip sonrasında bunu da bir tartışma esnasında birinin boğazına iki elleri ile sarılan bir başka manzara ile eşleştirdikten sonra bunun ortaya çıkarttığı sorunu tanımlanması ile çalışmayı devam ettirdik. Çok derine inmeden, derinden çıkacak şeyleri konuşmak istemediği için sadece tarif edilen durum EFT yaparak sorunu da ortadan kaldırdık.