Soğuk havalar etkisini arttırırken hem üşümemek hem de stil sahibi olmak bir hayli zorlaşıyor. Ancak son dönemlerde moda dünyasındaki birçok trend işlevsel yönleriyle de dikkat çekmeye başladı. Bu kış sezonunda şık görünmenin yanında sıcak kalmayı da başarmak mümkün. Bu trendlerden biri de bayan mont modelleri trendi oldu. Şişme montlar soğuğu geçirmeyen, insanı sıcacık tutan harika bir dış giyim ürünü. 90-2000 yılları arasında trend olan ve zamanla modası geçen bu montlar 2017 kış modası ile tekrar gün yüzüne çıktı.

Modanın kendini tekrar ediyor olması bazen gerçekten işe yarıyor. Şişme mont trendi farklı detaylar ve farklı modellerle şekil değiştirerek geri geldi. Bu soğuk günlerde hem üşümemek hem de modaya ayak uydurmak için siz de gardırobunuza bir şişme mont katmalısınız.

Kış ve sonbaharın vazgeçilmezidir kabanlar. Hem sıcak tutar hem de doğru kombinlendiğinde son derece şık, zengin ve klas bir görünüm kazandırır. Elbette kaban seçimi yaparken son trendlerden haberdar olmalı ve modanın gerisinde kalmamalısınız. Erkek bayan giyiminde önde gelen markaların yeni sezon kreasyonlarını inceledik ve sizin için 2018’in en şık bayan kaban modelleri seçtik.