Erkek Giyiminde 2017 sezonuyla birlikte farklı tonlar hakim olmaya başladı.
Renklenen takım elbiseler, ferah bir stilin habercisi olacak. Renkli koleksiyonlar da dikkat çeken diğer bir detay ise, ceket ve pantolonları boylarının çorap ve gömlek manşetlerinin sergilenmesine izin verecek. Moda sever erkekler, bu yaz Avrupai bir rüzgarın etkisinde, ruhlarını yansıtan renkler ile modayı takip edecekler.
Mavi; yaza yakışan en güzel renktir. Erkek giyiminin, favori renklerinden biridir. 2017 sezonunda mavi takım elbiselerle yeniden trend oluyor.
Asker Yeşili; Safari etkisi erkek modasında da yer alıyor. Tshirt, ceketler, şapka ve çantalar bu renkleri taşıyor.asker yeşili kombin.
Uçuk pastel pembe, kırmızı ve sıcak renkler; renk seçeneklerinin artık erkeklerde de fazlalaştığını belirtmiştik.Özellikle sıcak renklerde erkeklerin bu tonların daha pastellerini tercih etmeleri gerekiyor.Hem elegan bir hava veren pastel tonlar çokça tercihe diliyor.
Koyu lacivert;Koyu tonlar erkek giyiminde vazgeçilmezlerden, siyah her zaman tahtını diğer renklere kaptırmasada siyaha dönük lacivert ile de stilinizi şekillendirebilirsiniz.
Bunların yanında en güzel tavsiyelerden biride; Farklı renkleri aynı oranda giyin
En iyi sonuçlar için, bir giysideki tüm renklerin oranları birbirine uyumlu olmalıdır. Temel renk konsepti olarak, oran her renkteki açıklar ile koyuların derecesini temsil eder. Kullandığınız renklerin siyah beyaz bir fotoğrafta nasıl görüneceğini hayal etmek size yardımcı olabilir; benzer gri tonları olan renkler birleştirebileceğiniz renklerdi.Ayakkabı içinde bu tonlara yakın tercih etmelisiniz. Hepsinden daha belirgin olarak, açık renkleri açıklarla, pastelleri pastellerle eşleştirebilirsiniz.