Merhaba arkadaşlar,
hamile giyim üzerine fikirlerinizi soracağım. Yeni hamile kalmış bir arkadaşıma hamile giyim hediyesi almak istiyorum. Daha doğrusu hamile kaldığı için ona bir hediye almak istedim. Şimdi size bu çok saçma gelebilir ama düşünün ki en yakın arkadaşınız hamile kalmış. Onu ziyarete giderken eliniz boş mu gitmek istersiniz? Aranızda pasta al kapat konuyu diyenleri duyabiliyor gibiyim. Ama o işler öyle olmuyor canlar. Ben hamile giyim üzerine bir şey alacağım o kadar
Şimdi bana üflenip püflenmeyin de forum dostu olarak tavsiyelerde bulunun. Hamile insanlara uzun elbise almak işin içinden çıkmanın en kolay yolu belki de. Ben kendisine kot pantolon almak istedim. Normal hayatla bağı kopmuş gibi hissetmesin diye. Hem zaten ne zamandır da isteyip duruyordu taşlanmış yüzeyli bir pantolon.
Ben de bu hafta sonu başka bir arkadaşımla avm ye gittik. Oralardaki hamile kıyafetleri satan mağazalara baktım da, doğru düzgün aradığım gibi bir şeye rastlamadım. Ya çok ev kadını usulü ya da saçma sapan gereksiz detaylar var.
Size kalırsa nasıl bir şey bakmalıyım bilmiyorum ama eğer kazak falan bak diyorsanız olmaz illa ki pantolon alacağım. Hayır bir de kız 36 beden şlimdi 38 olmuştur en fazla diye düşünüyorum çünkü minyon yapısına oranla bayağı kilo almış sayılır. Ne düşünüyorsunuz? Hamilelikte beden değişiyor mu? Değişmiyorsa 38 beden mi almalıyım?