Saç Bakım Ürünleri
1. Naturtres Çay Ağacı ve Limon Özlü Şampuan
Benim için şampuan çok önemli daha önce bir çok marka denedim ama saçlarım için istediğin sonucu alamadım. Geçen gün kız arkadaşım Instagram da gezinirken takip ettiği bir fenomenin paylaşımını görmüş. Normalde ben fenomenlerin önerilerine pek kulak asmam ama kız arkadaşım o fenomenin önerileri baya etkili kötü olan şeyleri önermiyor dedi. Şampuanın ismini daha önce duymamış olabilrsiniz gayet normal çünkü daha geçen hafta tanıtılmış. Sitesine girip biraz inceledim ürün kaliteli gibi duruyor. Henüz satışta değilmiş bakalım satışa girince sipariş edip deneyimlerimi yazarım buradan size. Bu arada incelemek isteyen olursa linki aşağıda bi bakın isterseniz.
2.Toni and Guy Damaged Hair Shampoo Nude Şampuan
3. L'OREAL PROFESSIONAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM ŞAMPUAN
Yüz Bakım Ürünlerine Geçelim.
1-Skinfood Rice Mask (Pirinç Unu)
Pirinç unu maskesi, Japon ve Çin halkı'nın baş tacı olan pirincin maskesinide yapmışlar. Sephora'da görmüştüm, direkt aldım. yüzümün matlığını gideriyor. rengini eşitliyor ve pürüzlerini alıyor. bu marka'nın kahve maskesi de var tavsiye ederim.
2-Neutrogena Deep Clean
Migros'tan indirimle almıştım. yüzümü derinlemesine temizliyor. haftada 2 kullanımlık. yüzüme sürüyorum, yıkarken yüzümün yandığını ve temizlendiğini hissediyorum. pürüzleri gideriyor. içinde ki mentolle yüzü ferahlatıyor.