3 sonuçtan 1 ile 3 arası
Şu an Zararlı Alışkanlıklar. kategorisindeki Sigarayı biorezonans yöntemiyle kolayca bırakın isimli konuyu okuyorsunuz.
 1. #1
  Üyelik tarihi
  08.09.2010
  Mesajlar
  4
  Konular
  2
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Sigarayı biorezonans yöntemiyle kolayca bırakın

  Sponsorlu Bağlantılar
  Biorezonans maddelerin elektromanyetik frekanslarının tedavi için kullanılması olarak tanımlanabilir. Büyük guruplar üzerine yapılmış ve devam etmekte olan bilimsel çalışmalar etkileyici sonuçlar vermektedir.

  Biorezonansın etkisini vücuttan nikotinin frekansının temizlenmesi, bu sayede sistemin işleyişindeki normallik halinin -nikotine ihtiyaç olmaması durumu- olarak kodlanması olarak açıklayabiliriz. Biorezonans sigaraya karşı kullanıldığında sonuç kişide sigaraya karşı oluşan bir duyarsızlık halidir.. Seans bitiminde kişi kendini sigaraya karşı - tok- hisseder. Daha doğrusu -sigara ihtiyacı hissetmeme- halindedir. Her şey normaldir ve bu normallik halinin içinde artık sigara yoktur.  Biorezonans etkisi bünyenin sigaraya ihtiyaç duymaması, içilmeye kalkıldığında ise vücudun buna karşı koyması şeklinde yaşanır. Bundan sonra olabilecek sigara talebi artık sadece psikolojik şartlanmalarla ilgilidir. Bu etkilerin nasıl yaratıldığını açıklayabilmek için biorezonansın alerji tedavisinde nasıl kullanıldığını anlamak gerekir


  İLK DENEYİMLER ALERJİ TEDAVİSİNDE ...
  Biorezonans alerji tedavilerinde büyük bir yenilik getirmiştir. Alerjen maddenin frekansının vücuttan belli bir süreliğine temizlenmesi alerjileri kalıcı olarak ortadan kaldırmaktadır.
  Alerji kendisini geçmeyen cilt problemleri ile ya da solunum yolu problemleriyle gösterebilir. Biorezonans ile alerjen maddeye karşı vücutta kalıcı bir duyarsızlaşma yaratılmaktadır.
  Peki alerji tedavisini sigaraya karşı uygulanırsa ne olur? -Sigaraya karşı vücudu duyarsızlaştırma- anlamına gelecek olan bu işlem nasıl bir etki gösterir?


  SİGARAYA KARŞI ETKİSİ NASIL BULUNDU?
  Biorezonansın sigaraya karşı kullanımı da ilk kez 2,5 yıl kadar önce Polonya-lı bir doktor tarafından denendi. Yani ilk kez sigara bir alerjenmiş gibi düşünüldü ve duyarsızlaştırma tedavisi sigaraya karşı uygulandı. Sonuç şaşırtıcı idi.
  Sigaraya Karşı Alerji Tedavisi uygulanan kişilerde sigaraya karşı uzun süreli bir istek azalması oluyordu. Bu kişiler bazen isteseler de sigara içemiyorlar, içmeye kalkarlar ise kusmaya varan bulantı veya keyifsizlik hali yaşayabiliyorlardı. Sigara içme isteği azalıyor, içmek için çaba harcarlarsa bir süre sonra tiksinti ortadan kalkıyor ama sigaradan zevk almama bir süre devam ediyordu.

  Sigaraya karşı etkisi anlaşıldıktan sonra, çok kısa bir süre içinde Avrupa-nın birçok şehrinde biorezonans ile sigara bırakma merkezleri açıldı. Bu merkezlerden % 75 ile % 92 arasında başarı haberleri gelmeye başladı. Polonya, İngiltere ve Almanya-da 10.000 kişi üzerinde yapılan bir çalışmada % 85 bırakma başarısına ulaşıldı.

  BİOREZONANS NASIL UYGULANIR?
  Sigaraya karşı etki, kişinin her zaman kullandığı sigaranın frekansının tam ters olarak vücuda geri verilmesi ile sağlanır. Tedavide kullanılan frekanslar sigaranız içindeki 4000 kadar ayrı maddeden kaynaklanan karışık paterndeki elektromanyetik frekanslardır. Amaç vücudunuzda bu frekansların ortadan kaldırılmasıdır.

  Yapılan işlem alınan tüm frekansların tam ters çerilmesi ve bu yeni yaratılan frekans paterninin vücuda verilmesidir. Kişi işlem sırasında genellikle bir şey hissetmez. Ama işlem sonunda sigara içindeki zehirli maddeler ve nikotinin vücudunuzla bağlantısı koparılmıştır, nikotin ve bu toksinler vücudunuzdan hızla atılmaya başlamıştır. Sigaranın içindeki zehirli maddelere artık vücudun toleransı yoktur. Sistemin normal işleyişini korumak için nikotine olan ihtiyacı ortadan kalkmıştır.

  BİOREZONANS TEK SEANSTIR...
  Biorezonans standardı 45 dakikalık tek bir seanstır. İkinci bir seansa çoğunlukla ihtiyaç olmaz. Tüm başvuranların % 7 ? 10 una ikinci bir seans uygulanır. Tek seansta bırakamayan kişiler ikinci bir seansa girme konusunda cesaretlendirilir ancak tekrar deneme kararı kişinin kendisine bırakılır. (Lütfen kişiler arası farklılıkların muhtemel sebeplerini okuyunuz)


  TEMİZLENME NASIL OLUYOR?
  Biorezonans seansı sigaranın içindeki toksik maddelere karşı vücutta bir detoksifikasyon (temizlenme) başlatır. Dokularda yerleşmiş olan toksinler olabilecek her yolla vücuttan atılmaya çalışılır. Bu toksinlerin önemli bir atılım yeri de kişinin cildidir. İlk birkaç gün sıcak banyoda ve mümkünse küvette biraz fazla zaman geçirmek, saunaya girmek veya kese yapmak cilt yoluyla atılıma yardımcı olacaktır. Seans sonrası en az iki gün bol su içme gerekliliği bu temizlenme işlemini böbrekler yoluyla hızlandırmak içindir. Seans sonrasında yorgunluk ve olabilecek hafif bulantıların sebebi de vücuttan atılmaya çalışılan bu toksinlerdir.


  ETKİ HER KİŞİDE AYNI MI?
  Tedavi sonrasında kişiler üzerlerindeki biorezonans etkisini fiziksel olarak hissederler. Etki psikolojik şartlanmaya vs. bağlı olamayacak kadar belirgindir. Vücutta yumuşak geçişli ama kişinin net olarak hissettiği gerçek bir değişim yaratılır. Ancak kimi insanlarda böyle bir etki ortaya çıkmaz ya da çok hafif yaşanır. Bunun sebebi hala tam olarak bilinmemektedir. Bu konuda yapılan bazı çalışmalar bizi -kişinin bilinçaltının tedaviye izin vermemesi- -bilinçaltı sekonder kazançlardan dolayı vücudun tedaviyi kabul etmemesi- olasılığını düşünmeye yöneltmektedir. Bu yüzden uygulama standardımızda -kişinin bu dertten kurtulmayı istiyor olması, başkasının zoruyla değil kendi isteği ile gelmiş olması- ilk önemli kıstastır. Sigarayı bırakmanın gerçekten istenip istenmediği ilk önemli sorudur.
  Her insanda farklı etkiler görülür. Kimilerinde sigaraya karşı tiksinti ve içememe etkisi daha güçlü iken kimi insanda nikotin isteğinde azalma ve sigarayı unutma daha ön plandadır. Kimi insan -sanki iradem güçlenmiş gibi- diye yorumlarken, çoğunluk -sinirlilik beklerken aksine bir rahatlık halinin olduğundan- bahseder. Kimisi ilk günlerde zorlandığından ama dönüp baktığında - bu kadar kolay kurtulmayı beklemediğinden- , kimisi ise -sigaranın aklından çıktığından, bazen birşey yapmayı unutmuş olma hissine kapıldığından ve birden şaşkınlıkla sigarayı bırakmış olduğunu hatırladığından- bahseder. Kimisinde vücudun tepkisi -ilk birkaç hafta dumanlı ortamlara girememeye- kadar varırken, kimisi de -yanında içilen sigaradan rahatsız olmadığından ama istek de duymadığından- bahseder. Çoğunluk -önceki bırakmalarından hatırladıkları iştah açılmasının olmadığını- söyler. Kimisi ilk gün -küvetteki suyun renk değiştirmesine - , -vücutta kül kokusuna- kadar varan bir toksin atılımından bahsederken çoğunluk böyle bir şey yaşamadığını söyler. Bütün bunların yanında küçük bir gurup insan ise üzerlerinde hiçbir etki hissetmediğinden bahseder. Her bünye biorezonansı kendi ihtiyacına göre kabul eder.


  YAN ETKİSİ VAR MI?
  Biorezonans tamamen yanetkisiz bir tedavi şeklidir. Vücudun dengelenmesi ve normal hale getirilmesi prensibi ile çalışır. Sistemin kötü çalışmasına yol açacak herhangi bir etki biorezonansla yaratılamaz. Çünkü bu işlemde kullanılan elektromanyetik frekanslar vücutla -rezonansa girmez-. Sadece sistemin daha iyi çalışmasını sağlayacak tedavi şekilleri rezonansa girer. Biorezonansla yapılan dengelemeden dolayı birbiri ile bağlantılı olmayan birçok şikayetin aynı anda geçmesi durumuna sıklıkla rastlanır.Yine de hamileliğin ilk 3 ayında kullanılmaz. Kalp pili taşıyanlara önerilmez. Kullanılmasının riskli olabileceğini düşünebileceğimiz durumlar da sadece bunlardır.

  KİLO ALACAK MIYIM?

  Kilo almamanızı sağlayacak ve iştah açılmasını engelleyecek şey Biorezonansın kendisidir. Ancak başka destekler de kullanılabilir.

  SİNİRLİLİK OLACAK MI?
  Biorezonans uygulamasından sonra bir süre devam edecek -rahatlık ve sakinlik hali- bekliyoruz. Sakinlik hali -genellikle- yaşanılan durumdur ve vücudun tedaviyi kabul ettiğini / sistemin daha rahat çalışmakta olduğunu düşündürür. Sinirlilikle değil ama -kendini mutsuz hissetme- durumuyla daha çok karşılaşabiliyoruz. Yumuşak antidepresan özellikleri bulunan ve uyuşukluk vs. gibi yan etkileri bulunmayan bazı bitkisel destekler yardımıyla bu halin üstesinden kolayca gelebildiğimizi bilmenizi istiyoruz.

  HAZIR MISIN?
  Biorezonans fiziksel olarak çok güçlü bir destek verir. Psikolojik faktörler ise sigarayı hayatınızda koyduğunuz yerle, bırakamama korkusunun ne kadar derin olduğuyla, üzerinizde hissettiğiniz baskıyla ve bunlara benzer diğer zorlayıcı psikolojik şartlanmalarla ilgilidir. Size bu konuda da yardımcı olacağımızı bilmenizi istiyoruz...
  - Sigaradan zevk almayı bırakın içtiğinizin çoğu zaman farkında bile olmadığınızı ve zorunda kaldığınız için içiyor olduğunuzu görebiliyor musunuz?
  - Başkalarının sözleriyle değil ama kendi içten talebinizle artık kurtulmanız gerektiğine inanıyor musunuz?
  Artık zamanın geldiğine ve hayatınızda sigaranın bitirilmesi gerektiğine inanıyorsanız bizi aramanızı ya da başkasından yorum almak için çevrenizde biorezonans uygulanmış kişileri araştırmanızı öneriyoruz...

  Ürüne buradan bakabilirsiniz; 2. #2
  Üyelik tarihi
  12.12.2009
  Yaş
  38
  Mesajlar
  6.232
  Konular
  689
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  ilk defa duydum bunu doğrusu inşallah işe yarar sağlığa zarar vermeyen bi yöntemdir
  peki bu yöntem şu an türkiyede nerelerde var acaba?
  sigarayı bırakmak isteyenler araştırıp denesin bakalım...

  teşekkürler

  Aşk korkuya peçedir, korku da aşka perde,

  Allah'tan nasıl korkmaz, insan Onu sever de

 3. #3
  Üyelik tarihi
  08.09.2010
  Mesajlar
  4
  Konular
  2
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Ürünle ilgili detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar , bana özel mesaj gönderin

 

 

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0